Монитор Lenovo S22e-20 22 " черный
Видео 2 |
Lenovo S22e-20 22 " черный
Диагональ:22 "
Разрешение:1920x1080 (16:9)
Матрица:*VA, отклик 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастность:3 000:1
Яркость:250 кд/м²
Функции:AMD FreeSync, Flicker-Free
Разъемы:VGA, HDMI
Чем дешевый монитор отличается от дорогогоВыявляем, что больше всего влияет на цену монитора и главные отличительные черты бюджетных и дорогостоящих моделей
Что лучше для игр ― телевизор или монитор?Почему многие геймеры покупают телевизоры для ПК, а другие — подключают игровые консоли к мониторам
Все характеристики
Купить Lenovo S22e-20 22 " черный
Монітор Lenovo 21.5" ThinkVision S22e-20 (62C6KAT1UA)Зручний монітор Lenovo ThinkVision S22e-20 Raven Black (62C6KAT1UA) стане оптимальним вибором для роботи. Яскравий екран із покриттям з антивідблиском створений із турботою про зір. Елегантний лаконічний дизайн монітора впишеться в будь-який інтер’єр, а конструкція підставки забезпечить зручний кут нахилу та дасть змогу підтримувати лад на робочому столі. Tarko.com.uaМенее года (Львов) Пожаловаться | 5 772 грн. |
Монитор Lenovo ThinkVision S22e-20 (62C6KAT1UA) 62C6KAT1EUМонитор ThinkVision S22e-2021,5-дюй Timesport.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 6 666 грн. |
Монітор Lenovo ThinkVision S22e-20 (62C6KAT1UA) 62C6KAT1EUМонітор ThinkVision S22e-20
21,5-дюймовий з роздільною здатністю FHD і діагоналлю дисплея VA пропонує користувачам точність деталей, необхідну для роботи з дрібним шрифтом в об'ємних контрактах або введення даних протягом тривалого періоду часу. Завдяки дизайну NearEdgeless з трьох боків більша площа монітора відведена під екран, а громіздкі рам... ещеки зведені до мінімуму, що підвищує зручність роботи на робочому місці. Поставте два монітори S22e-20 поруч, і вони створять майже безшовну, суцільну поверхню. Співробітники можуть використовувати монітори незалежно один від одного або збиратися навколо одного екрану, що стоїть в центрі робочого столу. Монітор S22e-20 добре поєднується з наявним ІТ-обладнанням. Завдяки портам HDMI 1.4 або VGA ви можете вибрати спосіб підключення комп'ютерів і ноутбуків. Завдяки аудіовиходу співробітники можуть під'єднати навушники під час завантаження відео для презентацій PowerPoint, не заважаючи іншим членам команди. Порівняно з попереднім поколінням, монітор розташований вище на підставці. Крім того, підставка нахиляється, що дозволяє користувачеві вибрати оптимальний кут для роботи. Покращена гнучка система укладання кабелів дозволяє дуже легко перемістити кабелі живлення подалі від стільниці, де вони могли б заважати. Існує ще одна додаткова функція для боротьби з безладом: користувачам сподобається тримач для телефону, вбудований в модну на вигляд квадратну підставку. Правильно підібрані інструменти для персоналу також означають зручність і комфорт. Тому ми подбали про те, щоб монітор S22e-20 отримав сертифікат TÜV Rheinland Low Blue Light, що означає знижений рівень випромінювання синього світла, яке може спричинити Saren.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 6 680 грн. |
Монітор Lenovo ThinkVision S22e-20 (62C6KAT1UA)Монітор ThinkVision S22e-20
21,5-дюймовий з роздільною здатністю FHD і діагоналлю дисплея VA пропонує користувачам точність деталей, необхідну для роботи з дрібним шрифтом в об'ємних контрактах або введення даних протягом тривалого періоду часу. Завдяки дизайну NearEdgeless з трьох боків більша площа монітора відведена під екран, а громіздкі рам... ещеки зведені до мінімуму, що підвищує зручність Tomdom.in.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 6 670 грн. |
АксессуарыВсе аксессуары для Lenovo S22e-20 →
Видеообзоры
Lenovo ThinkVision S22e-20 21.5″ Monitor Full Review in Bangla
11 января396 просмотров
Lenovo ThinkVision S22e-20 21.5″ FHD FreeSync Monitor | Bangla Review | Four Star It
20 октября 20231 459 просмотров
Как выбрать монитор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Как выбрать монитор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
ПохожиеСравнить в таблице →
от 4 619 грн.
22 ", 1920x1080 (16:9), *VA, отклик 4 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динамики
от 4 620 грн.
21.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, динамики, AMD FreeSync
от 9 570 грн.
игровой, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, отклик 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
от 16 742 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, отклик 1 мс, 180 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
от 5 889 грн.
игровой, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динамики, AMD FreeSync, HDR
от 10 621 грн.
игровой, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, отклик 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, динамики, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
от 12 159 грн.
игровой, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, отклик 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
от 21 650 грн.
игровой, 27 ", 2560x1440 (16:9), изогнутый, 1000 R, QLED, отклик 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
от 3 932 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, динамики, AMD FreeSync
от 5 499 грн.
игровой, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, отклик 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland