Смартфон Xiaomi Redmi 13C 128 ГБ / 6 ГБ
Видео 7Фото 24 |
Xiaomi Redmi 13C 128 ГБ / 6 ГБ
Экран:6.74 ", 1600х720 (20:9), 260 ppi, 90 Гц
Память:128 ГБ, + карта памяти, ОЗУ 6 ГБ
Процессор:Helio G85
Камера:3 модуля, 50 МП, макро
Аккумулятор:5000 мАч
Вес:192 г
Почему смартфоны начинают тормозить и какой объем оперативной памяти сейчас считается оптимальным?Разбираемся в причинах замедления работы и оптимальных объемах ОЗУ на борту смартфонов
Как правильно заряжать смартфон, чтобы аккумуляторная батарея прожила дольшеПростые правила, которые помогут продлить срок службы аккумулятора в смартфоне
Все характеристики
Купить Xiaomi Redmi 13C 128 ГБ / 6 ГБ
Все цены 59 →Смартфон Xiaomi Redmi 13C 6/128Gb Midnight Black (Global, no NFC) | 4 999 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 13C 6/128GB Green EU 5021131063orig | 4 899 грн. |
Xiaomi Redmi 13C 6/128Gb black Global Version | 5 090 грн. |
Xiaomi Redmi 13C 6/128GB Midnight Black EU 5021130964orig | 5 473 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 13C 6/128Gb Midnight Black (Global, no NFC) | 4 899 грн. |
eще 20 предложений
Завважаю, що раніше я мав Redmi Note9... То ж порівнюю дану модель зі старим апаратом. Яскравість екрану - набагато зручніше при яскравому світлі.Плавність прокрутки та чутливість екрану. Бокова панель розблокування екрану. Зовнішній вигляд. Main камера - 50 МгПікс. ажніяк не відрізняється від 48-и у старому ф-ні. Значно гірша звукова карта по частотним характеристикам. Lesik Machynsky: пользуюсь Xiaomi Redmi 13C 128GB/6GB менее месяца |
Таке враження, що www.ek.ua дещо лукавить щодо "оптичної стабілізації" цього девайсу. Нема пропозицій в магазинах, де б за описом згадувалось саме про неї. Все саме так, що стосується бюджетної Xiaomi Зарозумілість публікації стосовно технічних характеристик |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации Xiaomi Redmi 13C
Цены на Xiaomi Redmi 13C |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 13C 128 ГБ / 4 ГБ | от 4 285 грн. | 187 предложений | ||
Xiaomi Redmi 13C 128 ГБ / 6 ГБ | от 4 607 грн. | 59 предложений | ||
Xiaomi Redmi 13C 256 ГБ / 8 ГБ | от 5 049 грн. | 181 предложение |
РекомендуемСравнить в таблице →