Вытяжка Pyramida ATH 50 700 BL черный
Фото 5 |
Pyramida ATH 50 700 BL черный |
|
Как выбрать вытяжкуСекреты выбора вытяжки, которая будет подходить по всем параметрам и прослужит долгие годы
Как почистить вытяжкуВажно не только внешняя чистота и привлекательность вытяжки, но и состояние ее внутренних деталей
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Pyramida.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Pyramida ATH 50 700 BL черный
Все цены 10 →PYRAMIDA ATH 50 (700) BL | 4 159 грн. |
Вытяжка Pyramida ath 50 (700) bl | 4 439 грн. |
Витяжка Pyramida ATH 50 (700) BL | 4 452 грн. |
Вытяжка PYRAMIDA ATH 50 (700) BL | 4 395 грн. |
Витяжка вбудовувана Pyramida ATH 50 (700) BL | 4 359 грн. |
eще 5 предложений
Чудова витяжка. Ставили 4 місяці тому. як працює, влаштовує. Миттєво позбавляє кухню запахів. Вмикається лише під час готування, заощаджую енергію, але цього вистачає. Вона стильна. За кілька хвилин очищує повітря. Кнопки найпростіші – підсвічування та дві швидкості. Світло, приємне. PYRAMIDA працює не шумно. Все як належить) Якістю порадувала. Проблем не було. Филип Омелько: пользуюсь Pyramida ATH 50 700 BL несколько месяцев |
Подобається, що з телескопами можна особливо з дизайном не заморочуватись.Аби колір підійшов.Бо з цими купольними голову можна зламати, підбираючи. По роботі так взагалі ульот.Тягне дуже добре.Навіть на 16 квадратах не запарюється. Мити теж легко, головне не затягувати) приваблива ціна
компактна, і при цьому добре справляється з очисткою повітря не помітила Юля: пользуюсь Pyramida ATH 50 700 BL несколько месяцев |
Сам все встановив, підключив. Користуюся другий місяць. Проблем ніяких нема. Дуже виручає як щось пригорає.. Тоді зачиняю двері на кухні, обов'язково відкриваю вікно і вмикаю на максимум хвилин на '15-20. На кухні свіжо і нема зайвих запахів. Користуюся з задоволенням, дякую за якісний продукт Витяжка якісна. Мені радили і я ділюся: витяжка має працювати з хоча б трохи привідкритим вікном. Все добре. Ярик Соблев: пользуюсь Pyramida ATH 50 700 IX несколько месяцев |
Добавить отзыв
Модификации Pyramida ATH 50 700 BL
Цены на Pyramida ATH 50 700 BL |
---|---|---|---|---|
Pyramida ATH 50 700 WH белый | от 4 007 грн. | 28 предложений | ||
Pyramida ATH 50 700 IX нержавейка | от 4 098 грн. | 39 предложений | ||
Pyramida ATH 50 700 BL черный | от 4 001 грн. | 10 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →