Пневматичний пістолет Umarex Walther PPQ (5.8160)
Відео 4Фото 10 |
Umarex Walther PPQ |
|
Копія бойового пістолета Walther CP99
Не надто дорога пневматика з нарізним стовбурів і планкою Вівера на яку власник може встановити різні додаткові аксесуари, як-от коліматорний приціл, тактичний ліхтар або лазерний цілевказувач. Для стрільби з пістолета слід використовувати свинцеву кулю калібру 4,5 мм, в момент пострілу така куля залишає ствол з початковою швидкістю до 110 м/с. Магазин у цій моделі барабанного типу, металевий, на 8 зарядів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Umarex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Umarex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Umarex Walther PPQ
Усі ціни 12 →Umarex Walther PPQ | 6 996 грн. |
Umarex Walther PPQ | 6 300 грн. |
Пневматический пистолет Umarex Walther PPQ кал.4,5мм (5.8160) | 6 996 грн. |
Пистолет пневматический Umarex Walther PPQ | 6 996 грн. |
Пневматичний пістолет Umarex Walther PPQ (5.8160) | 6 996 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →