Пневматичний пістолет Umarex Beretta M 84 FS (5.8181)
Відео 6Фото 5 |
Umarex Beretta M 84 FS |
|
Копія бойового пістолета Beretta M84
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Umarex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Umarex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Umarex Beretta M 84 FS
Усі ціни 14 →Umarex Beretta Mod. 84 FS Blowback | 7 348 грн. |
Umarex Beretta Mod.84 FS Blowback | 6 800 грн. |
Пневматичний пістолет Umarex Beretta Mod. 84 FS Blowback (5.8181) | 6 466 грн. |
Пневматический пистолет Umarex Beretta M84 FS, Blowback, BB 4,5 мм (5.8181 | 7 348 грн. |
Пневматический пистолет Umarex Beretta Mod. 84 FS Blowback | 7 348 грн. |
ще 9 пропозицій
anonim
1 травня 2021, 18:48
Пистолет не стреляет. #
Заряжаю пистолет патронами и балоном, начинаю стрелять, все тоже самое что и без балона.
5 листопада 2020, 10:43
Добрый день! Umarex Beretta 84FS травит балон сразу после установки в магазин. #
Покупал у вас 1,5 года назад. Что делать и куда обращаться? г.Киев
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →