Пневматичний пістолет Umarex Beretta M92 A1 (5.8144)
Відео 4Фото 9 |
Umarex Beretta M92 A1 |
|
Копія бойового пістолета Beretta M92F
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Umarex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Umarex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Umarex Beretta M92 A1
Усі ціни 11 →Пистолет пневматический Umarex Beretta M92 A1 | 11 308 грн. |
Пневматический пистолет Umarex Beretta M92A1 (5.8144) | 11 308 грн. |
Пневматичний пістолет Umarex Beretta Mod. M92 A1 Blowback (5.8144) | 11 308 грн. |
Пневматический пистолет Umarex Beretta Mod. M92 A1 Blowback (5.8144) 5.814 | 10 525 грн. |
Пневматичний пістолет Umarex Beretta Mod. M92 A1 Blowback (5.8144) 5.8144 | 11 308 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →