Пневматичний пістолет Umarex Beretta M 92 FS (419.00.00)
Відео 9Фото 6 |
Umarex Beretta M 92 FS |
|
Копія бойового пістолета Beretta M92F
Можливо, це один з найбільш масивних пневматичних пістолетів, його вага становить 1260 гр. Це пояснюється суцільнометалевим корпусом, що зустрічається не часто в світі пневматики. Зовні пістолет являє собою точну копію бойового прототипу - Беретти. Для стрільби використовується свинцева куля калібру 4,5 мм Ствол гладкий, початкова швидкість кулі в момент пострілу становить 120 м/c. Ємність магазина - 8 куль. Пістолет доступний в чорному і сріблястому виконанні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Umarex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Umarex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Umarex Beretta M 92 FS
Усі ціни 8 →Пневматический пистолет Umarex Beretta M92 (419.00.00) | 10 080 грн. |
Пневматический пистолет Umarex Beretta M 92 FS + подарунок 419.00.00 | 8 514 грн. |
Пневматичний пістолет Umarex Beretta 92 FS Nickel/wood (419.00.03) | 12 650 грн. |
Пневматичний пістолет Umarex Beretta M 92 FS | 8 499 грн. |
Пневматичний пістолет Umarex Beretta M92 FS | 8 316 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості пневматичного пістолета Umarex Beretta M 92 FS:
- Залежно від комплектації може оснащуватися коліматорним прицілом і глушником
- Чорний
- Сріблястий
РекомендуємоПорівняти в таблиці →