Пневматичний пістолет Umarex Walther CP99 Compact (5.8064)
Відео 4Фото 6 |
Umarex Walther CP99 Compact |
|
Копія бойового пістолета Walther CP99
Компактний варіант моделі Umarex Walther PPK/S. CP99 відрізняється більш коротким стволом (91 мм) і укороченою рукояткою. Рукоятка настільки компактна, що п'ята магазину знаходиться ззовні і використовується як упор для мізинця. Варто відзначити ще одну значну відміну від CP99 - це емуляція роботи автоматики. Завдяки чому стрілець отримує відчуття використання реального бойової зброї. Цьому ж сприяє хороша якість збірки пістолета і його вага - 755 гр.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Umarex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Umarex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Umarex Walther CP99 Compact
Усі ціни 12 →Umarex Walther CP99 Compact Blowback | 5 324 грн. |
Пневматический пистолет Umarex Walther CP99 Compact Blowback (5.8064) | 5 324 грн. |
Пневматический пистолет Umarex Walther cp99 Compact Blowback (5.8064) | 5 172 грн. |
Пневматический пистолет Umarex Walther CP99 Compact Blowback (5.8064) 5.80 | 4 983 грн. |
Пневматичний пістолет Umarex Walther CP99 Compact Blowback (5.8064) 5.8064 | 5 203 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →