Пневматичний пістолет Umarex IWI MINI UZI (5.8141)
Відео 7Фото 8 |
Umarex IWI MINI UZI |
|
Копія бойового пістолета-кулемета IWI Mini Uzi
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Umarex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Umarex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Umarex IWI MINI UZI
Усі ціни 10 →Umarex IWI Mini UZI Blowback | 6 100 грн. |
Пневматический пистолет-пулемет Umarex IWI Mini Uzi (5.8141) | 6 820 грн. |
Пневматический пистолет Umarex IWI Mini UZI Blowback | 6 820 грн. |
Пневматический пистолет Umarex IWI Mini UZI Blowback (5.8141) 5.8141 | 6 090 грн. |
Пневматичний пістолет Umarex IWI Mini UZI Blowback (5.8141) 5.8141 | 6 820 грн. |
ще 5 пропозицій
Повністю ПЛАСТИКОВИЙ, з металу там тільки пружини клапан і приклад. Пластик галимий китайський, тріщина на рукоятці знизу з коробки і труїть клапан. З боку добре виглядає і досить кучно стріляє. Огидна якість, висока ціна. Владимир Щибря: користуюся Umarex IWI MINI UZI менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →