Монитор Dell S2421H 24 " серебристый
Видео 21Фото 9 |
Стильный и недорогой многоцелевой 23,8-дюймовый монитор с тонкорамочным экраном FullHD-разрешения, интегрированными стереодинамиками (2х3 Вт) и поддержкой технологии AMD FreeSync. Производителем позиционируется как доступный продукт средней ценовой категории, способный удовлетворить запросы самого широкого круга домашних и офисных пользователей. Обеспечивает безупречную четкость и высокую контрастность изображения для комфортной работы с текстами, электронными таблицами, презентациями, веб-контентом и бизнес-графикой.
Подойдет для простой обработки фото/видеоматериалов, будет полезен в решении задач 3D-моделирования. Пригоден для работы в инженерных CAD/CAE-пакетах. Немалая частота обновления 75 Гц и быстрый отклик матрицы (4 мс GtG) помогают монитору Dell S2421H успешно работать в составе недорогих геймерских конфигураций. Яркое и красочное изображения обеспечивается полноценной 8-битной IPS-матрицей с разрешением 1920х1080 и подсветкой W-LED (без неприятного высокочастотного мерцания). Также стоит отметить высокие углы комфортного обзора, впечатляющую энергоэффективность (средняя потребляемая мощность 20 Вт) и поддержку двух интерфейсных портов HDMI 1.4.
Купить Dell S2421H 24 " серебристый
Все цены 6 →ЖК монитор Dell S2421H (210-AXKR) 210-AXKRРазработано с мыслью о пользователеЭле Redprice.saleС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 6 187 грн. |
Монітор Dell S2421H (210-AXKR) S2421H (210-AXKR) | 6 188 грн. |
ЖК монитор Dell S2421H (210-AXKR) 210-AXKRРазработано с мыслью о пользователеЭле Timesport.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 6 193 грн. |
РК монітор Dell S2421H (210-AXKR) 210-AXKR | 4 874 грн. |
РК монітор Dell S2421H (210-AXKR) 210-AXKRРозроблено з думкою про користувача
Елегантний дизайн - Сучасний дизайн з тонко текстурованим візерунком на задній панелі... ещемонітора виглядає феноменально. Він забезпечує гармонійне поєднання чудового стилю та якості в будь-якій кімнаті.
Безпроблемне перемикання - Вбудовані два порти HDMI гарантують, що пристрій завжди залишатиметься на зв'язку, і дозволяють легко перемикатися між потоковою передачею та консольними іграми.
Усе впорядковано - Dell EasyArrange упорядковує програми, електронну пошту та вікна на одному екрані.
Переконайтеся в цьому самі
Чіткіше зображення та менше відволікання - Надтонкі рамки з трьох боків дають змогу насолоджуватися чудовою чіткістю зображення в роздільній здатності Full HD 1920x1080 на 23,8-дюймовому моніторі.
Послідовні кольори - Технологія IPS (In-Plane Switching) забезпечує ідеальне зображення та стабільну якість кольорів з широким кутом огляду 178°/178°.
Розваги для геймерів - Плавне, безшовне зображення завдяки технології AMD FreeSync™ з частотою оновлення до 75 Гц.
Захопливий звук - Пульсуючі ритми завдяки двом вбудованим динамікам потужністю 3 Вт.
Безпечний для очей - Монітор, сертифікований TÜV, має екран без мерехтіння з технологією ComfortView, яка знижує рівень шкідливого синього випромінювання. Цей монітор було розроблено для оптимального комфорту для очей, навіть якщо ви працюєте за ним годинами поспіль.
Варіанти підключення
Гніздо для блокування | 2. роз'єм живлення | 3. порти HDMI 1.4 | 4. лінійний аудіопорт | 5. динаміки
Особливості продукту
- Продукт
- Виробник Dell
- Код виробника 210-AXKR
- EAN 5397184567821
- Основна інформація
- Застосування Для дому та офісу
- Колір Чорний і сріблястий
- ТВ-тюнер Немає
- Екран
- Розмір діагоналі екрана 23.8"
- Роздільна здатність 1920 x 1080 (FullHD)
- Формат 16:9
- Екран Плоский
- Технічні характеристики
- Поверхня екрану Матова
- Тип матриці IPS
- Тип підсвічування LED
- Частотна синхронізація AMD Free-sync
- Час відгуку 4 мс
- Частота оновлення 75 Гц
- Яскравість 250 кд/м2
- Статична контрастність 1000:1
- Кут огляду (горизонтальний Saren.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 6 213 грн. |
РК монітор Dell S2421H (210-AXKR)Розроблено з думкою про користувача
Безпроблемне перемикання - Вбудовані два порти HDMI гарантують, що пристрій завжди залишатиметься на зв'язку, і дозволяють легко перемикатися Tomdom.in.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 6 187 грн. |