Смартфон Samsung Galaxy A34 128 ГБ / 8 ГБ
Видео 4Фото 25 |
Samsung Galaxy A34 128 ГБ / 8 ГБ
Экран:6.6 ", 2400x1080 (20:9), 399 ppi, 120 Гц
Память:128 ГБ, + карта памяти, ОЗУ 8 ГБ
Процессор:Dimensity 1080
Камера:3 модуля, 48 МП, + 8 МП, макро
Видео:4K, стабилизация, замедленная съемка
Аккумулятор:5000 мАч
Вес:199 г
В моделях для некоторых рынков может устанавливаться процессор Exynos 1380.
Почему смартфоны начинают тормозить и какой объем оперативной памяти сейчас считается оптимальным?Разбираемся в причинах замедления работы и оптимальных объемах ОЗУ на борту смартфонов
Как правильно заряжать смартфон, чтобы аккумуляторная батарея прожила дольшеПростые правила, которые помогут продлить срок службы аккумулятора в смартфоне
Все характеристики
Купить Samsung Galaxy A34 128 ГБ / 8 ГБ
Все цены 34 →Смартфон Samsung Galaxy A34 5G 8/128GB Awesome Graphite A346 | 10 499 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A34 5G 8/128GB Awesome Silver A346 | 10 399 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A34 5G 8/128GB Black (SM-A346BZKA) Galaxy A34 5G 8 | 10 584 грн. |
Samsung Galaxy A34 5G 8/128GB Light Green SM-A346BLGA | 9 990 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A34 5G 8/128GB Graphite (SM-A346BZKA) | 10 399 грн. |
eще 20 предложений
0 0 3 5 |
А34, напевно один з найкращих пристроїв у своєму ціновому сегменті. Самсунг як не крути. Сижу на ньому 2 місяці, і після мого 3 річного ксяомі це як глоток холодної водички в три години ночі. Плавні анімації в 120 Гц це прекрасно, особливо в поєднанні с процесором який дійсно виводить всі 120 кадрів на екран, навідміну від дешевих китайоз. Дійсно швидка тривалість завантаження застосунків та інших файлів. Як не подивись, він ну дуже швидко працює з даними.Яркий та барвистий екран.Хороша основна камера, яка може знімати дійсно якісні фото.Потужний процессор, якщо [censored] мобільні ігри то цього буде достатньо.Чистий екран. Доволі дивний пункт, так? З жодним з моїх девайсів такого не траплялося, але цей навіть при інтенсивному використанні він легко відтирається. Доволі добре тяне ігри, і не сильно гріється, тепленько. Жахливе розпізнавання обличчя людини. Якби ви його не вертіли, скільки-б не тримали, дай бог щоб з третього разу вас вибило на головний екран, а не на екран вводу паролю. Неймовірний геморой, який тільки й має з плюсів прикольну анімацію крапельки, та працює краще навіть на китайських дешевих смартфонах з 20 року. Уж краще не морочити собі голову та користуватися відбитком пальцю. Наскільки в цьому телефоні хороша основна камера, настільки в ньому погана фронтальна. Якщо у основної ми маємо класну та чітку картинку на яку приємно дивитись, фронтальна камера це жах. Звичайно фронтальні камери набагато гірші аніж основні, але ця є справжнім жахом, і навіть якщо ти його на 1 метр відідвинеш, ти все одно будеш бачити цей жах. Поганий на дотик екран при інтенсивній роботі. Екран доволі дубовий, тому неприємний при довготривалому, або інтенсивному використанні смартфону, наприклад в іграх або в малюванні. Пальці просто натираються та гріються, що не приємно як не крути. |
не плохо телефон но цена была очень кусалась, покупался был в сентябре 2023 и цена за него 13к грн, не много конечно но лучше переплатить и купить а54 хоть и разница не велика дизайн как у флагманах, 120 гц сильно удивили, процессор как по мне достаточно, сканер отпечатка пальца не плохой но из-за пленки не всегда разпознает, AOD прикольная штука только у меня потребность чтобы всегда был включен и на минимальной яркости за один час жрёт 1% а если осталось 5 процентов то они улетят за 1-2 часа но скорее это из-за того-что у меня он на 2% из коробки был висел батареи мне еле хватает на день прослушивания музыки в наушниках может пол батареи улететь даже если не трогать телефон ( и мини минус из-за того-что как просел аккум у меня просел до 4860 милиампер), подглючивает прошивка если обновить до 14 андроида не критично но иногда кидаеться на глаз, фронталка не снимает 1080 в 60 кадров и опять как бы не очень критично но все-же хотелось бы за эти деньги Кирилл Усатий: пользуюсь Samsung Galaxy A34 128GB/6GB несколько месяцев |
Хороший телефон Хороший екран
Класна камера Непоганий процесор Не гріється зовсім Класні динаміки Тактильної приємний Сканер в екрані(для мене мінус)
Погане розпізнавання обличчя Роман : пользуюсь Samsung Galaxy A34 128GB/6GB несколько месяцев |
Показано 3 из 8 отзывов
eще 5 отзывов
Видеообзоры
Модификации Samsung Galaxy A34
Цены на Samsung Galaxy A34 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy A34 128 ГБ / 4 ГБ | от 11 990 грн. | 2 предложения | ||
Samsung Galaxy A34 128 ГБ / 6 ГБ | от 9 479 грн. | 165 предложений | ||
Samsung Galaxy A34 128 ГБ / 8 ГБ | от 9 900 грн. | 34 предложения | ||
Samsung Galaxy A34 256 ГБ / 8 ГБ | от 10 850 грн. | 133 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →