Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 256 ГБ / 8 ГБ
Видео 22Фото 42 |
Старшая модель из флагманского семейства смартфонов Samsung Galaxy S23, дебют которого состоялся в начале 2023 года. На фоне сородичей по линейке устройство выделяется прямоугольными формами корпуса. Передняя панель смартфона встречает пользователя большим экраном на базе матрицы Dynamic AMOLED 2X с размерами по диагонали 6.8 дюймов. Дисплей имеет загнутые боковины, также в нём обитает подэкранный дактилоскопический сканер.
Благодаря технологии LTPO частота обновления экрана может динамично изменяться в пределах от 1 до 120 Гц. Картинка выводится на дисплей смартфона в высоком разрешении 3088х1440 пикселей. Samsung Galaxy S23 Ultra 256GB/8GB работает под управлением разогнанной версии топового чипсета Snapdragon 8 Gen 2, которому немного нарастили максимальную тактовую частоту (до 3.36 Гц) и ускорили графическое ядро Adreno 740.
Объёмы памяти на борту устройства распределены в соотношении 8 ГБ ОЗУ стандарта LPDDR5X против 256 ГБ места в накопителе данных UFS 4.0. Слота расширения в конструкции модели не предусматривается. Для удовлетворения амбиций мобильных фотографов и видеографов Samsung Galaxy S23 Ultra 256GB/8GB вооружили первоклассной квадрокамерой. Тыльная камера устройства состоит из стабилизированного ведущего сенсора на 200 МП, ультраширика на 12 МП и двух телевиков по 10 МП (первый обеспечивает масштабирование 3х, второй приближает на расстояние 10х).
В нише корпуса смартфона предполагается хранить перо S Pen. При этом аппарат защищён от пыли и влаги по строгим требованиям стандарта IP68. Аккумуляторная батарея модели имеет ёмкость 5000 мАч. Она поддерживает проводную зарядку мощностью 45 Вт и беспроводную технологию зарядки в оба направления. Беспроводные коммуникации флагмана от Samsung представлены модулями NFC, Wi-Fi 6E и Bluetooth v 5.3 LE.
Купить Samsung Galaxy S23 Ultra 256 ГБ / 8 ГБ
Все цены 40 →Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 8/256GB (Green) (Global) SM-S918BZGD | 35 899 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 8/256Gb Dual Phantom Black S918B | 36 299 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 8/256Gb Dual Phantom Black S918B | 35 499 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 8/256GB Cream (SM-S918BZED) | 38 520 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 8/256GB Lavender (SM-S918BLID) | 34 460 грн. |
1 1 1 2 |
Камера Вага V A: пользуюсь Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB более года |
В користуванні 2 місяці, до цього користувався s22 ultra. Поточний флагман s23 має подекуди дуже відчутні покращення майже у всіх аспектах, порівняно з попередником, особливо камери, автономність, звук з динаміків. Це фактично с22 ультра, доведений до досконалості. Холодний, швидкий, безглючний. Чудовий екран, камери, звук, вібровідгук, автономність - стабільно вистачає на добу у високому навантаженні, міцний корпус, перо-стилус, вологозахист, реверсивна бездротова азарядка теж буває в нагоді, відмінна якість ПО: стабільний та плавний досвід. Навіть відносно повільна зарядка у 45 вт смартфону не потрібна, користуюсь 25 вт, заряджаю ввечорі або вночі. На світловий день вистачає гарантовано. 1. Можливо, його розміри та гострі кути корпусу, але я звик до такого форм-фактору, мені більше подобається екран без сильних закруглень. Ношу постійно у фірмових чохлах, які зручні та ідеально захищають смартфон. Екран без плівки - достатньо міцний для такої експлуатації. Олеофобка потужна.
2. Є деякі недоліки у камерах, порівняно з більш свіжими флагманами, але сукупно все на вищому рівні. Антон Тимофеев: пользуюсь Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB несколько месяцев |
Це нарешті прорив! Самсуг зробив роботу над помилками. У мене була минула уся линейка але завжди чогось не хватало то батареї то охолодження то продуктивності Нарешті супер автономність ! Дуже круто тримає добу при високому навантаженні . Так ож чип не є пічкою коли даєшь смартфону по повній. Все зручно та все супер. Дрібниці ! Але. Неможливо носити з плівкою на екрані! Вона через пару днів 100% почне відставати, я пробував оригінал але все дарма. Якщо ви часто бьєте дисплеї то [censored] це. Олексій: пользуюсь Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB несколько месяцев |
Модификации Samsung Galaxy S23 Ultra
Цены на Samsung Galaxy S23 Ultra |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy S23 Ultra 256 ГБ / 8 ГБ | от 33 498 грн. | 40 предложений | ||
Samsung Galaxy S23 Ultra 256 ГБ / 12 ГБ | от 33 989 грн. | 162 предложения | ||
Samsung Galaxy S23 Ultra 512 ГБ / 12 ГБ | от 37 790 грн. | 129 предложений | ||
Samsung Galaxy S23 Ultra 1 ТБ / 12 ГБ | от 44 999 грн. | 42 предложения |
Ось як це може виглядати у Ваших долонях:
https://youtu.
be/A5WItLAGYIE