Отпариватель одежды RAF R.3038
Фото 8 |
RAF R.3038 телескопическая стойканесъемный бак |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог RAF 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели RAF.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить RAF R.3038
Все цены 42 →Отпариватель raf r.3038b | 2 588 грн. |
Відпарювач вертикальний потужний RAF R 3038B з вішалкою 2000 Вт Червоний п | 2 849 грн. |
Відпарювач 2000 Вт вертикальний потужний RAF 3038B з вішалкою Синій підлог | 2 849 грн. |
Вертикальний відпарювач RAF R.3038B 2000 Вт 2.3 л червоний | 2 902 грн. |
Відпарювач вертикальний для одягу зі стійкою RAF R.3038 1800W Red/Червоний | 2 490 грн. |
eще 20 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →