Отпариватель одежды Haeger HG-3038 (HG-3038BDB)
Haeger HG-3038 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Haeger 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Haeger.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Haeger HG-3038
Все цены 6 →Відпарювач стаціонарний 2000Вт 2,3л. Haeger HG-3038 Червоний | 3 009 грн. |
Професійний відпарювач Haeger HG-3038 2000 Вт для одягу червоний штор | 2 850 грн. |
Професійний відпарювач Haeger HG-3038 2000 Вт для одягу синій | 2 850 грн. |
Відпарювач стаціонарний 2000 Вт 2,3л. Haeger HG-3038 Червоний 9 режимів | 2 980 грн. |
Відпарювач стаціонарний 2000Вт 2,3л Haeger HG-3038 Червоний/Чорний | 2 965 грн. |
Відпарювач стаціонарний 2000Вт 2,3л. Haeger HG-3038 41 х 34 х 34 см Червон | 2 965 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →