Отпариватель одежды Haeger HG-3039
Haeger HG-3039 телескопическая стойканесъемный бак |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Haeger 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Haeger.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Haeger HG-3039
Вертикальний ручний відпарювач HAEGER HG-3039 2000 Вт 1.2 л | 4 000 грн. |
Відпарювач для одягу Haeger блакитний стаціонарний зі стійкою для одягу 20 | 2 590 грн. |
Відпарювач для одягу Haeger фіолетовий стаціонарний зі стійкою для одягу 2 | 2 590 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →