Ручной отпариватель RAF R.1161
Фото 8 |
RAF R.1161 несъемный бак |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог RAF 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели RAF.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить RAF R.1161
Все цены 17 →Ручний вертикальний відпарювач для одягу Raf R1161-G (800 Вт) | 479 грн. |
Ручний відпарювач для одягу RAF R.1161 200мл 800ВТ Пластик | 511 грн. |
Відпарювач для одягу RAF R.1161 об'ємом 200 мл та потужністю 800 Вт. | 562 грн. |
Ручний вертикальний відпарювач для одягу Raf R 1161 800 Вт | 595 грн. |
Ручний вертикальний відпарювач для одягу RAF R1161-G 800 Вт | 704 грн. |
eще 12 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →