Плита Rainberg RB-007 нержавейка
Rainberg RB-007 2021 год |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Rainberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Rainberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Rainberg RB-007 нержавейка
Електрична настільна плита Rainberg RB-007 2 конфорки дискова 3500Вт | 2 400 грн. |
Електроплита портативна на 2 конфорки Rainberg RB-007 3500 Вт дискова неір | 995 грн. |
Плита електрична Rainberg RB-007 настільна двокомфоркова 3500 Вт Сірий | 1 219 грн. |
Настільна електрична плита на дві конфорки Rainberg RB-007 3500 Вт Сіра | 999 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →