Автомагнитола Pioneer MVH-S320BT
Видео 6 |
Pioneer MVH-S320BT
Монтаж:1DIN
Носители:USB, AUX
Усилитель:50 Вт, 4 канала
Панель:съемная
Подключение:ISO/RCA
Подсветка:красная
Поддержка Spotify. Укороченный корпус.
Все характеристики
Характеристики MVH-S320BT
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Pioneer 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Pioneer.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Pioneer MVH-S320BT
Все цены 19 →Pioneer MVH-S320BT | 4 455 грн. |
Автомагнитола Pioneer mvh-s320bt | 4 263 грн. |
Pioneer MVH-S320BT | 4 704 грн. |
Бездисковая MP3-магнитола Pioneer MVH-S320BT | 3 939 грн. |
Автомагнітола Pioneer MVH-S320BT | 3 970 грн. |
eще 14 предложений
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →
Завдяки ЕК таки знайшов саме цю модельку.
Чудовий звук, навіть не дивлячись на паршиву акустику ( пізніше планую замінити динаміки, то буде взагалі бімба ), легке керування, як я вже какзав - підтримка під рульового керування ( звичайно через адаптер ), блютуз. Великим плюсом є те що коли телефон законектив через бт з магнітолою - то навіть якщо її ( магнітолу ) виключиш , вона все одно телефонні дзвінки приймає через себе.