Персональный компьютер Artline Gaming X59 X59v32
Фото 19 | от 79 031 до 88 981 грн. Сравнить цены 12 →Проц:Core i5, 13500, 2.5 ГГц ОЗУ:32 ГБ Видео:GeForce RTX 4070 Ti, 12 ГБ Накопитель:2000 ГБ |
Модификации Artline Gaming X59 24
Характеристики
Artline Gaming X59 X59v32 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Artline 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Artline.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Где купить Artline Gaming X59 X59v32
Цвет:
Сортировать
Комп'ютер ARTLINE Gaming X59v32 | 80 163 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X59, RTX 4070 Ti X59v32 | 80 163 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X59 (X59v32) | 80 163 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Gaming X59 (X59v32) | 79 784 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Gaming X59 (X59v32) | 79 031 грн. |
еще предложения 7 → |
Закрыть
За ті самі грощі краще всеж таки зібрати потужніший та більш якісніший пк власноруч. Половину запчастин довелося замінити через пів року. Ну... він працює Дуже дешевий корпус, чатина стійок для материньської плати були криві, що призвело до викривлення плати.
Відсутність стандарнтної комплектації, яка повинна бути в комлекті із запчастинами Відсутність гарантії на окремі запчастини, лише на комп'ютер в цілому Ярослав Малёванный: пользуюсь Artline Gaming X59 более года |
Добавить отзыв
Рекомендуем