Морозильна камера Vestfrost CMF 144 W 182 л
Відео 1Фото 15 |
Vestfrost CMF 144 W |
|
Продуктивна та містка морозильна шафа, що позиціонується виробником у середній ціновий сегмент. Це класична система заморозки із вертикальним розташуванням. Морозильна шафа Vestfrost CMF 144 W насамперед може похвалитися відмінною місткістю – загальний корисний об'єм пристрою становить 182 л. Час автономного збереження холоду досягає 13 годин, завдяки чому техніка зможе зберігати холод усередині навіть у випадках відключення електроживлення.
Після нормалізації електропідключення параметри температурного режиму автоматично повертаються до попереднього значення. Для заморожування продуктів є 5 варіантів температури: -16, -18, -20, -22 і -24 ℃. У низькотемпературному відділенні передбачено 2 полиці з відкидним фасадом та 4 висувні ящики. Система керування використовує функцію інтелектуального енергозбереження ECO, що дозволяє пристрою витрачати менше електроенергії. Так, заявлене виробником навантаження на електромережу становить 238 кВтг/рік.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vestfrost 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vestfrost.
Модификації Vestfrost CMF 144 W
Ціни на Vestfrost CMF 144 W |
---|---|---|---|---|
Vestfrost CMF 085 W 63 л | від 7 199 грн. | 1 пропозиція | ||
Vestfrost CMF 103 W 103 л | від 7 169 грн. | 47 пропозицій | ||
Vestfrost CMF 165 W 165 л | від 9 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Vestfrost CMF 144 W 182 л | від 11 555 грн. | 1 пропозиція | ||
Vestfrost CMF 155 W 227 л | від 13 089 грн. | 24 пропозиції |