Морозильна камера Vestfrost CMF 085 W 63 л
Відео 1Фото 10 |
Vestfrost CMF 085 W |
|
Проста і порівняно морозильна шафа в компактному корпусі. Агрегат вміщує 63 літри корисного простору, при цьому має габаритні розміри корпусу 82x48x51 см. Висота моделі розрахована на установку під кухонну стільницю. Морозильна шафа використовує фірмову систему охолодження LowFrost. Теплообмінний контур покриває максимально можливу площу низькотемпературної зони, що зводить до мінімуму появу крижаної кірки.
Завдяки цьому Vestfrost CMF 085 W менш схильний до появи льоду на стінках камери, що дозволяє більш тривалий час експлуатувати агрегат без зупинки на розморожування та чищення. При цьому продуктивність пристрою становить 6 кг на добу. На дверцятах агрегату передбачений ущільнювач із антибактеріальним захистом. Поверхня гумки ущільнювача добре бореться з пліснявою, відчутно продовжуючи термін придатності заморозки. Агрегат споживає всього 168 кВтг/рік, що робить пристрій дуже економічним.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vestfrost 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vestfrost.
Модификації Vestfrost CMF 085 W
Ціни на Vestfrost CMF 085 W |
---|---|---|---|---|
Vestfrost CMF 085 W 63 л | від 7 199 грн. | 1 пропозиція | ||
Vestfrost CMF 103 W 103 л | від 7 175 грн. | 43 пропозиції | ||
Vestfrost CMF 165 W 165 л | від 9 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Vestfrost CMF 144 W 182 л | від 11 555 грн. | 1 пропозиція | ||
Vestfrost CMF 155 W 227 л | від 13 419 грн. | 25 пропозицій |