Морозильна камера Delfa DRF-144FN 157 л
Фото 4 |
Delfa DRF-144FN |
|
Цей морозильна шафа має загальний робочий об'єм камери 170 л і позиціонується виробником як рішення доступного цінового сегмента. Внутрішній простір пристрою розділено на 6 відділень, що дозволяє зберігати м'ясо, рибу, фрукти, овочі та зелень окремо. Управління обладнанням здійснюється з допомогою звичних для більшості користувачів поворотних перемикачів. Конструкцією передбачена можливість перенавішування дверцят з правої сторони на ліву, тому морозильна камера можна встановити практично в будь-якому місці, де він може поміститися.
Клас енергоспоживання A вказує на порівняно економне споживання електроенергії — середня витрата не перевищує 383 кВ в рік. Морозильна камера Delfa DRF-144FN має режим швидкої заморозки, під час активації якого робоча температура всередині знижується аж до -24 °C, що дозволяє швидко заморозити навіть велику кількість продуктів. Завдяки продуманій термоізоляції стінок, у разі відключення від електричних ма тесва техніка зможе зберігати холод всередині протягом ще 16 годин. Для роботи обладнання застосовується ефективний і безпечний для користувачів і озонового шару холодоагент R600a.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Delfa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Delfa.
Купити Delfa DRF-144FN 157 л
Усі ціни 12 →Морозильна камера Delfa DRF-144FN | 8 424 грн. |
Морозильна камера Delfa DRF-144FN | 8 394 грн. |
Морозильная камера Delfa DRF-144FN | 9 050 грн. |
Холодильник Delfa DRF-144FN | 8 829 грн. |
Морозильна камера delfa drf-144fn | 8 937 грн. |
З побутовою технікою у нас у сім'ї завжди трапляється та сама історія – техніка потрібна, але грошей на неї недостатньо. Я не особливо великий шанувальник бюджетних моделей, чого гріха таїти, така техніка іноді виявляється дуже стрімкою. Але іноді маловідомі та недорогі торгові марки продають цілком якісний і довгограючий товар. Купуючи окрему морозильну камеру, на яку як завжди не вистачало грошей, довелося піти на компроміс і взяти модель від Делфа. Заспокоювало тільки те, що марка вже не нова і якби у неї були справді серйозні проблеми з якістю, весь інтернет уже був би сповнений гнівних постів, а цього не було. Незважаючи на невисоку ціну, це цілком гідна морозильна камера. При корисному обсязі 157 літрів вона має зручну внутрішню конструкцію та охайний зовнішній вигляд. Усередині є чотири значних розмірів ящика і одна велика полиця. Саме на цю полицю рекомендується викладати продукти для заморожування. Продукти в невеликих кількостях охолоджуються швидко, а якщо потрібно морозити багато, то для цього є спеціальний режим "швидке заморожування". Якщо його включити, то компресор починає наганяти холод у безперервному режимі і працює таким чином більше двох діб. Цього достатньо на заморожування 7-8кг продуктів за один прийом. Має зручні передні опори, що регулюються. До доби може зберігати холод без електроенергії. Мені особисто хотілося б мати хоч якесь підсвічування, але виробник вирішив, що це вже буде зайвим. |