Мікрофон Shure Beta 58A
Відео 20Фото 5 |
Shure Beta 58A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shure 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shure.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shure Beta 58A
Усі ціни 24 →Мікрофон Shure Beta 58A | 10 887 грн. |
Мікрофон Shure BETA58A SHR09030011-0 | 10 888 грн. |
МИКРОФОН SHURE BETA 58A | 9 967 грн. |
Shure Beta 58A - Zestaw 2 Mikrofonów + Kable | 18 901 грн. |
Мікрофон Shure BETA 58A | 8 899 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →