Мікрофон Shure Beta 57A
Відео 26Фото 9 |
Shure Beta 57A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shure 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shure.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shure Beta 57A
Усі ціни 11 →Мікрофон Shure Beta 57AShure Beta 57A - має поліпшені характеристики в області низьких частот і чудову віддачу в області високих частот, що дозволяє... щенадати звуку... Офіційний партнер Shure Portativ.ua (Київ) Поскаржитись | 9 087 грн. |
Мікрофон Shure BETA 57AShure Beta 57A - має покращені характеристики в області низьких частот і чудову віддачу в області високих частот, що дозволяє... щедодати звуку більше інструментів "відкритості" і природності і надаючи поняттям "чистота" і "чіткість" абсолютне, досконале значення. Суперкардіоїдна однонаправлена характеристика мікрофона забезпечує надійний захист від сторонніх шумів і внеосевого Muzzone.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 6 750 грн. |
Мікрофон Shure Beta 57A SHR09030010-0Динамічний інструментальни Soundmag.uaЗ нами 8 років (Київ) Поскаржитись | 9 088 грн. |
Микрофон SHURE BETA 57AДинамический инструментальны Pro-sound.com.uaМенше року (Одеса) Поскаржитись | 9 087 грн. |
Shure Beta 57A | 9 881 грн. Під замовлення Див. умови |
ще 6 пропозицій
Серія Shure Beta (top)Порівняти в таблиці →
від 12 600 грн.
інструментальний, електретний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 150 Ом, -56 дБ, підключення: XLR, гнучка ніжка
від 5 550 грн.
вокальний, динамічний, односпрямований, ДН: суперкардіоїдна, 50 – 16000 Гц, 150 Ом, -52 дБ, підключення: XLR
від 11 760 грн.
інструментальний, електретний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, -49 дБ, підключення: XLR, атенюатор
від 9 250 грн.
інструментальний, динамічний, односпрямований, ДН: суперкардіоїдна, 20 – 10000 Гц, 150 Ом, -64 дБ, підключення: XLR
від 13 890 грн.
вокальний, електретний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 50 – 20000 Гц, 150 Ом, -51 дБ, підключення: XLR
від 10 999 грн.
інструментальний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 179 Ом, -48 дБ, підключення: XLR
від 10 699 грн.
інструментальний, електретний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 1200 Ом, -57 дБ, підключення: mini-XLR, гнучка ніжка
від 21 000 грн.
студійний, електретний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 110 Ом, -47 дБ, підключення: XLR
від 18 737 грн.
студійний, електретний, всеспрямований, 20 – 20000 Гц, 110 Ом, -52 дБ, підключення: XLR
студійний, електретний, односпрямований, ДН: суперкардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 110 Ом, -50 дБ, підключення: XLR
від 16 523 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, ДН: суперкардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 160 Ом, -37 дБ, підключення: XLR, ФНЧ, атенюатор
від 11 275 грн.
студійний, електретний, односпрямований, ДН: суперкардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 150 Ом, -59 дБ, підключення: XLR
від 20 799 грн.
на голову, електретний, односпрямований, ДН: суперкардіоїдна, 50 – 20000 Гц, 160 Ом, -56 дБ
від 6 750 грн.
вокальний, динамічний, односпрямований, ДН: суперкардіоїдна, 50 – 16000 Гц, 150 Ом, -51 дБ, підключення: XLR
від 13 070 грн.
інструментальний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 150 Ом, -51 дБ, підключення: XLR, гнучка ніжка
від 34 150 грн.
інструментальний, в комплекті 3 шт, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 150 Ом, -51 дБ, підключення: XLR, гнучка ніжка
студійний, електретний, двоспрямований, 20 – 20000 Гц, 110 Ом, -51 дБ, підключення: XLR
від 6 898 грн.
інструментальний, динамічний, односпрямований, ДН: суперкардіоїдна, 50 – 16000 Гц, 150 Ом, -51 дБ, підключення: XLR
від 19 160 грн.
на голову, конденсаторний, всеспрямований, 50 – 20000 Гц, 160 Ом, -54 дБ, підключення: XLR, гнучка ніжка
від 13 480 грн.
вокальний, електретний, односпрямований, ДН: суперкардіоїдна, 50 – 20000 Гц, 150 Ом, -53 дБ, підключення: XLR
Відеоогляди
Shure Beta 57 vs Shure SM57 (acoustic guitar) (Pt. 1)
18 жовтня 201740 961 перегляд
Shure BETA SM57A - Best MIC EVER! in 4k UHD
9 жовтня 201553 688 переглядів
Shure BETA 57A - Unboxing and Overview
11 березня 20185 165 переглядів
SHURE BETA 57A Дубль
20 травня 20151 555 переглядів
Микрофон Shure BETA 57A. Тест и сравнение с SM57
2 грудня 20223 104 перегляда
Сравнение бюджетных и дорогих микрофонов SHURE SM57, Beta57a, Beta58a, PGA57
30 червня 201833 135 переглядів
Микрофон SHURE BETA 57A - Обзор
17 жовтня 20145 627 переглядів
Shure SM57 vs. BETA 57A What is the difference? Hear + compare on double bass, guitar, sax...
20 квітня 20232 292 перегляда
Vonyx DM57A Dynamic Microphone (Shure Beta 57A copy) Review and Test
8 вересня 2023243 перегляда
Sound test of Shure Beta 57A microphone
15 лютого 2022541 перегляд
shure beta 57A unboxing (very satisfying asmr)
15 жовтня 2022171 перегляд
Comparing ATR-2100 vs. Shure BETA 57 A / Microphone Comparison
18 квітня 2019241 перегляд
U87 Ai vs BETA 57A Vocal Condenser Dynamic Microphone Shootout 마이크 비교! 콘덴서, 다이나믹 마이크 비교!
30 квітня 20201 869 переглядів
Shure Beta 57a Dynamic Mic Review / Test
23 квітня 201983 950 переглядів
Shure Mic Comparison SM58, 57 vs Beta 58a, 57a, & 56a Shootout
3 серпня 202117 414 переглядів
Very Affordable Snare (or Instrument) Microphone - Behringer SL75C vs Shure SM57 and Beta 57A
24 січня 20221 501 перегляд
Behringer C-2 vs Shure Beta 57a vs Neewer NW-410 Mic comparison.
24 вересня 20202 615 переглядів
Mic SHURE Series Beta - Shure Beta 57A Studios Record Acoustic
14 березня 2022344 перегляда
Shure Beta 57a vs Shure SM57 Instrument Microphone.
13 січня 20211 226 переглядів
Shure Sm 57 VS Shure Beta 57a อะไรดี
4 січня 20204 536 переглядів
SNARE MIC COMPARISON [Shure SM57, Shure Beta 57A, Audix i5] - Simon Aspsund
11 липня 20189 189 переглядів
Dynamic mic comparison: SM57, Beta 57A, e609, D190, M201, M160
25 липня 201518 595 переглядів
Shure SM57 & Beta 57a Comparison - Electric Guitar
3 січня 201244 335 переглядів
Lanikai CK TEQ Tenor Ukulele shure Beta 57A + shadow Pickup sound quality check played by Achim
22 листопада 200917 572 перегляда
Tom & Snare drum mic comparison Shure SM57, Beta 57A, SM27, Beyer Dynamic Opus 87
6 червня 201430 318 переглядів
Shure Beta 57A Guitar/Bass Amp Acoustic Guitar Vocals TEST
5 вересня 20115 867 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 769 грн.
вокальний, динамічний, односпрямований, ДН: суперкардіоїдна, 40 – 18000 Гц, 350 Ом, -54 дБ, підключення: XLR
вокальний, динамічний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 40 – 18000 Гц, 350 Ом, -51 дБ, підключення: XLR
від 8 368 грн.
радіосистеми (трансмітер + ресивер), вокальний, динамічний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц
від 8 892 грн.
вокальний, динамічний, односпрямований, ДН: суперкардіоїдна, 50 – 14000 Гц, 400 Ом, -52 дБ, підключення: XLR
від 8 099 грн.
вокальний, динамічний, односпрямований, ДН: гиперкардиоидная, 48 – 19000 Гц, 200 Ом, -54 дБ, підключення: XLR
радіосистеми (трансмітер + ресивер), вокальний, динамічний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 50 – 16000 Гц, 600 Ом, -71 дБ, підключення: XLR, Jack
від 8 999 грн.
вокальний, динамічний, односпрямований, ДН: суперкардіоїдна, 70 – 17000 Гц, 350 Ом, -52 дБ, підключення: XLR
від 6 849 грн.
вокальний, динамічний, односпрямований, ДН: суперкардіоїдна, 70 – 20000 Гц, 600 Ом, -52 дБ, підключення: XLR
від 8 019 грн.
радіосистеми (трансмітер + ресивер), вокальний, в комплекті 2 шт, динамічний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 60 – 15000 Гц, підключення: Jack
від 7 999 грн.
вокальний, динамічний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 70 – 17000 Гц, 350 Ом, -52 дБ, підключення: XLR
від 8 798 грн.
вокальний, динамічний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 90 – 18000 Гц, 250 Ом, -55 дБ, підключення: XLR