Винна шафа Liebherr WTes 5872
Фото 5 |
Liebherr WTes 5872 |
|
Насамперед модель може похвалитися наявністю 3 зон з роздільним регулюванням температури, що дозволяє зберігати різні сорти вин. Передбачена спеціальна система вентиляції з фільтром з активованого вугілля для усунення сторонніх запахів. Управління пристроєм здійснюється за допомогою панелі з кнопковими перемикачами і дисплеєм. Максимальна ємність становить 178 пляшок. Дверцята володіє замком.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liebherr WTes 5872
Усі ціни 13 →Винна шафа Liebherr WTes 5872 | 157 490 грн. |
Liebherr WTes 5872 WTES5872 | 157 499 грн. |
Винный шкаф Liebherr WTes 5872 | 167 212 грн. |
Liebherr WTes 5872 | 168 720 грн. |
Liebherr WTes 5872 офіційна гарантія 36 міс відвантаження день в день | 148 499 грн. |
ще 8 пропозицій