Винна шафа Liebherr WKb 3212
Фото 3 |
Liebherr WKb 3212 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liebherr WKb 3212
Усі ціни 8 →Винна шафа Liebherr WKb 3212 | 53 990 грн. |
Liebherr WKb 3212 WKB3212 | 56 999 грн. |
Liebherr WKb 3212 | 60 000 грн. |
LIEBHERR WKb 3212 | 64 999 грн. |
Liebherr WKb 3212 офіційна гарантія 36 міс відвантаження день в день | 53 199 грн. |
ще 3 пропозиції