Винна шафа Liebherr WKb 4212
Фото 4 |
Liebherr WKb 4212 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liebherr WKb 4212
Усі ціни 7 →Liebherr WKb 4212 | 84 330 грн. |
Liebherr WKb 4212 офіційна гарантія 36 міс відвантаження день в день | 83 499 грн. |
Liebherr WKb 4212 Vinothek | 61 131 грн. |
Liebherr WKb 4212 Vinothek | 62 622 грн. |
Liebherr WKb 4212 Vinothek | 54 600 грн. |
Liebherr WKb 4212 | 76 752 грн. |
Liebherr WKb 4212 | 78 624 грн. |