Олівці Koh-i-Noor 5340
Фото 4 |
Koh-i-Noor 5340 цанговийточилка |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koh-i-Noor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koh-i-Noor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koh-i-Noor 5340
Олівець цанговий 5,6 мм металевий корпус Koh-i-noor 5340, 01537 | 539 грн. |
Олівець цанговий 5,6 мм, металевий корпус, срібло Koh-i-noor 5340 | 714 грн. |
Олівець механічний цанговий 5.6 мм, корпус метал Koh-I- Noor 5340 | 600 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →