Карандаши Koh-i-Noor 5340
Фото 4 |
Koh-i-Noor 5340 цанговыйточилка |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Koh-i-Noor 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Koh-i-Noor.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Koh-i-Noor 5340
Олівець цанговий Koh-i-Noor металевий корпус 5.6 мм (5340) | 529 грн. |
Олівець цанговий Koh-i-Noor 5.6 мм сірий (5340) | 594 грн. |
Олівець цанговий 5,6 мм металевий корпус Koh-i-noor 5340, 01537 | 539 грн. |
Олівець цанговий 5,6 мм, металевий корпус, срібло Koh-i-noor 5340 | 714 грн. |
Олівець механічний цанговий 5.6 мм, корпус метал Koh-I- Noor 5340 | 600 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →