Акустична система dB Technologies B-Hype 15
Відео 2Фото 6 |
dB Technologies B-Hype 15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог dB Technologies 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі dB Technologies.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити dB Technologies B-Hype 15
Усі ціни 6 →dBTechnologies B-Hype 15 | 15 047 грн. |
Сценічний монітор dB Technologies B-Hype 15 | 16 999 грн. |
dB Technologies B-Hype 15 | 22 127 грн. |
Активная акустическая система dB Technologies B-HYPE 15 | 18 900 грн. |
dBTechnologies B-Hype 15 | 13 200 грн. |
Акустична система B-Hype 15 | 22 126 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →