Акустична система dB Technologies B-Hype 10
Відео 1Фото 6 |
dB Technologies B-Hype 10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог dB Technologies 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі dB Technologies.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити dB Technologies B-Hype 10
Усі ціни 7 →Активная акустическая система dB Technologies B-HYPE 10 | 10 530 грн. |
DB Technologies B-HYPE 10 aktywna | 10 414 грн. |
Сценічний монітор dB Technologies B-Hype 10 | 11 699 грн. |
dB Technologies B-Hype 10 | 13 697 грн. |
Активная акустическая система dB Technologies B-Hype 10 | 13 697 грн. |
Активна акустична система dB Technologies B-Hype 10 | 11 879 грн. |
Акустична система B-Hype 10 | 13 697 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →