Акустична система dB Technologies B-Hype 12
Відео 2Фото 6 |
dB Technologies B-Hype 12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог dB Technologies 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі dB Technologies.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити dB Technologies B-Hype 12
Усі ціни 7 →Активная акустическая система dB Technologies B-HYPE 12 | 13 950 грн. |
DB Technologies B-HYPE 12 aktywna | 11 726 грн. |
Акустична система dB Technologies B-Hype 12 | 14 499 грн. |
dB Technologies B-Hype 12 | 17 868 грн. |
Активная акустическая система dB Technologies B-Hype 12 | 17 868 грн. |
Активна акустична система dB Technologies B-Hype 12 | 16 600 грн. |
Акустична система B-Hype 12 | 17 868 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →