Варильна поверхня Akpo PKA 30 8302 BL
Akpo PKA 30 8302 BL |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo PKA 30 8302 BL
Усі ціни 7 →Akpo PKA 30 830 | 4 080 грн. |
Варильна поверхня Akpo PKA 30830/2 | 6 935 грн. |
Akpo PKA 30 830/2 PKA30830/2 | 8 509 грн. |
Akpo PKA 30 8302 BL | 8 442 грн. |
Варочная поверхность электрическая Akpo PKA 30 830/2 White | 8 017 грн. |
Варильна поверхня електрична Akpo PKA 30 830/2 White | 8 011 грн. |
Варильна поверхня електрична Akpo PKA 30 830/2 White | 8 021 грн. |
anonim
30 жовтня 2017, 09:53
Мигают сенсорные кнопки нет возможности выбора комфорки и температуры её. #
РекомендуємоПорівняти в таблиці →