Варильна поверхня Akpo PIA 60 82502 чорний
Akpo PIA 60 82502 чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo PIA 60 82502 чорний
Усі ціни 6 →Akpo PIA 6082502 | 9 690 грн. |
Варильна поверхня Akpo PIA 60 82502 | 10 534 грн. |
AKPO PIA 6082502 | 9 880 грн. |
Варильна поверхня AKPO PIA 6082502 | 10 026 грн. |
Варильна поверхня Akpo PIA 60 82502 | 12 650 грн. |
Варочная поверхность индукционная AKPO PIA 6082502 | 13 180 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →