Триммер VGR V-735
VGR V-735 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить VGR V-735
Все цены 9 →Епілятор жіночий для видалення волосся на тілі 3в1 VGR V-735 500 мАг | 563 грн. |
Акумуляторний епілятор жіночий VGR V735 3 в 1 Зелений | 650 грн. |
Бритва-епілятор жіночий VGR V-735p для видалення волосся на тілі 3в1 500 м | 600 грн. |
Бритва-епілятор жіночий VGR V-735 для видалення волосся на тілі 3в1 500 мА | 600 грн. |
Епілятор жіночий з триммером VGR V-735 3в1 для видалення волосся на тілі а | 697 грн. |
eще 4 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →