Триммер VGR V-720
Видео 4Фото 7 |
VGR V-720 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить VGR V-720
Все цены 18 →Набір VGR V-720 5 в 1 для догляду, триммер для носа, брів, тіла, пристрій | 655 грн. |
Епілятор жіночий для видалення волосся на тілі 5в1 VGR V-720 ABS пластик | 667 грн. |
Епілятор тример електричний на батарейках жіночий для видалення волосся на | 770 грн. |
Тример для догляду за обличчям VGR V-720 5в1 green | 748 грн. |
Епілятор жіночий для видалення волосся на тілі 5в1 VGR V-720 5 Вт | 799 грн. |
eще 13 предложений
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →