Ручной отпариватель CAS DF-019
Видео 1Фото 4 |
CAS DF-019 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог CAS 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели CAS.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить CAS DF-019
Все цены 6 →Практичний відпарювач steam brush cas DF-019 | 991 грн. |
Ручний пароочищувач Cas DF-019 Steam Brush отпариватель 1100 Вт чорний з щ | 962 грн. |
Ручний пароочищувач Cas DF-019 Steam Brush отпариватель 1100 Вт чорний з щ | 911 грн. |
Відпарювач ручний steam brush cas DF-019 | 970 грн. |
Потужний Відпарювач steam brush cas DF-019 | 970 грн. |
Ручний пароочищувач Cas DF-019 Steam Brush отпариватель 1100 Вт чорний з щ | 848 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →