Акустическая система Alesis M1Active MK3
Видео 1Фото 5 |
Alesis M1Active MK3 |
|
Раздельные усилители для НЧ и ВЧ полос
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Alesis 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Alesis.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Alesis M1Active MK3
Все цены 6 →Студійний монітор Alesis M1 Active MK3 | 7 074 грн. |
Студийный монитор Alesis M1 Active MK3 | 7 074 грн. |
Студійний монітор Alesis M1 Active MK3 (1 шт.) | 7 074 грн. |
Студийные мониторы ALESIS M1 ACTIVE MK3 | 7 074 грн. |
Alesis M1 ACTIVE MK3 | 6 898 грн. |
Студійний монітор ALESIS M1 ACTIVE MK3 | 7 074 грн. |
Воу воу воу!!!!! Моніторна колоночка 5 дюймів та ще по такій солодкій ціні!!!! Але заждіть... Алесіс????!!! Це той виробник який робить бюджетні монітори та і такі собі? Ну... так(. Але зачекайте!!!! Алесіс м1 ітс революш Джоні. Для таких ніщіх моніторів, звук в них дай боже XD (сам маю постійні APS Classic 2020). Середину аудіо і +- вище та нижче звучить чітко. А от низ... Низ бажає кращого. Не думайте що воно не гудить.... Гудить та ще більше ніж треба і він такий, щільний дай боже. Не порадувало мене в звуці шо? Твітер. Якшо чесно, то високі такі собі. Якщо низ "+-", середина "+", то от високі.... ну це "-" ( слухати можна). Нє ну а шо ви хочете за таку ціну?) ви їх купуєте для про використання?) Не смішіть мене). За ці гроші ви отримаєте ну дуже прилічний звук. Для біч пакетної студії, ці підійдуть з головою. Мабуть конкурентом будуть Крк класік 5 Г3 (правда і дорожче), або вже точно Eris 4.5. Але не недооцінюйте алесіс. Звук солідний занадто. Звук
Вигляд Один розйом для підключення XLR (мдееее) Віталій: пользуюсь Alesis M1Active MK3 менее месяца |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →