Стельове кріплення Walfix CM-20B
Walfix CM-20B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Walfix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Walfix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Walfix CM-20B
Усі ціни 26 →Кронштейн для ТВ Walfix CM-20B | 1 190 грн. |
Кронштейн для ТБ Walfix CM-20B | 1 209 грн. |
Walfix CM-20B | 1 259 грн. |
Кронштейн потолочный Walfix CM-20B | 1 230 грн. |
Walfix CM-20B | 1 290 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →