Контактний гриль Severin KG 2389 нержавіюча сталь
Фото 6 |
Severin KG 2389 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin KG 2389 нержавіюча сталь
Гриль Severin KG 2389 | 3 219 грн. |
Електрогриль Severin KG 2389 | 3 219 грн. |
Severin Електрогриль Severin KG 2389 | 3 219 грн. |
Severin KG 2389 KG2389 | 3 219 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →