Мікрофон Sennheiser E 825-S
Sennheiser E 825-S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sennheiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sennheiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sennheiser E 825-S
Усі ціни 7 →Мікрофон Sennheiser E 825-S 004511 | 3 399 грн. |
Мікрофон Sennheiser E 825-S (004698) | 3 399 грн. |
Sennheiser E 825-S | 3 399 грн. |
Вокальный микрофон Sennheiser E 825-S | 3 089 грн. |
Sennheiser E 825-S 004511 | 3 399 грн. |
Мікрофон Sennheiser E 825-S | 3 399 грн. |
Инструментальный микрофон Sennheiser E 825-S | 3 089 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →