Радіосистема Sennheiser AVX-835 SET
Відео 2 |
Sennheiser AVX-835 SET |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sennheiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sennheiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sennheiser AVX-835 SET
Усі ціни 10 →Радіосистема Sennheiser AVX-835 Set | 38 659 грн. |
Мікрофонна радіосистема Sennheiser AVX-835 Set-3-EU 505853 | 34 164 грн. |
Sennheiser Микрофон SENNHEISER AVX-835 SET-4-US (505863) (F00253198) 50586 | 33 899 грн. |
Sennheiser AVX-835 SET | 43 050 грн. |
Накамерна радіосистема Sennheiser AVX835 Set | 43 999 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →