Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro SD UHS Class 10 64 ГБ
SanDisk Extreme Pro SDXC UHS Class 10 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme Pro SD UHS Class 10 64 ГБ
Карта пам'яті SanDisk SD 64GB C10 UHS-I U3 R200/W90MB/s Extreme Pro V | 653 грн. |
Карта пам'яті SanDisk 64GB SD class 10 UHS-I U3 V30 Extreme PRO (SDSDXXU-0 | 599 грн. |
SanDisk Карта пам'яті SanDisk 64GB SD class 10 UHS-I U3 V30 Extreme PRO (S | 599 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →