Ручний відпарювач Maestro MR-355
Maestro MR-355 незнімний бак |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-355
Усі ціни 11 →Відпарювач Maestro MR355 Aquamarine | 780 грн. |
Пароочисник Maestro MR-355 Aquamarine | 739 грн. |
Maestro MR-355-AQUAMARINE | 781 грн. |
Парогенератор ручний Maestro MR-355-AQUAMARINE | 956 грн. |
Відпарювач Maestro MR355 Blue | 782 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →