Вбудований холодильник Liebherr ECBN 6156
Відео 1Фото 5 |
Liebherr ECBN 6156 |
|
Просунутий і місткий холодильник формату French door, що вбудовується, відмінно пристосований для роботи з великою кількістю продуктів. Це нестандартна модель з надзвичайно широким корпусом (91 см) та загальною місткістю на рівні 480 л. У зоні охолодження є 364 л вільного простору, з яких 69 л відведено під секцію BioFresh. У морозильнику передбачено 116 л вільного простору. Панель управління реалізована інноваційним блоком MagicEye, що дозволяє налаштовувати температуру у всіх відділеннях буквально в один дотик.
Вбудований холодильник Liebherr ECBN 6156 оснащений зоною заморозки з автоматичним льодогенератором IceMaker. Агрегат потребує підключення до водопроводу. Передбачено змінний елемент, що фільтрує, з індикацією ступеня забруднення. Зона охолодження підсвічується з усіх боків світлодіодними стрічками. LED підсвічування забезпечує яскраву ілюмінацію, при цьому робочий простір не нагрівається від джерел світла. У низькотемпературному відділенні є два контейнери BioFresh з можливістю налаштування оптимального рівня вологості. Це практичні висувні ящики на телескопічних напрямних, які однаково добре підходять як для зберігання фруктів з овочами, так і м'яса з рибою. Холодильник забезпечений двома окремими компресорами, що робить зони охолодження та заморожування незалежними.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Купити Liebherr ECBN 6156
Усі ціни 40 →Холодильник Liebherr ECBN 6156 | 204 990 грн. |
Liebherr ECBN 6156 ECBN6156 | 205 039 грн. |
Liebherr ECBN 6156 | 198 049 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Liebherr ECBN 6156 | 187 000 грн. |
Liebherr ECBN 6156 | 232 999 грн. |