Стрем'янка Krause 000743 145 см
Krause 000743 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krause 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krause.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krause 000743 145 см
Усі ціни 8 →Драбина алюмінієва KRAUSE Corda 7 щаблів 000743 | 3 190 грн. |
Раздвижная стремянка Krause Corda 7 (000743) | 3 348 грн. |
Стрем'янка KRAUSE Corda (7 сходинок) (000743) 000743 | 3 360 грн. |
Стрем'янка Krause Corda 7 (000743) | 3 360 грн. |
Драбина одностороння Krause Corda 7 сходинок (000743) | 3 210 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →