Koss The Plug
Відео 13Фото 17 |
Koss The Plug |
|
Навушники внутрішньоканального типу, позиціонуються виробником як оптимальні для галасливої обстановки завдяки спеціальній конструкції, що забезпечує хорошу звукоізоляцію і направляє звук прямо до барабанних перетинок. Частотний діапазон становить 10-20000 Гц, заявлено краще звучання баса. Підключаються через стандартний штекер 3.5 мм
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koss.
Купити Koss The Plug
Усі ціни 178 →Koss The Plug Red | 687 грн. |
KOSS навушники The Plug Black | 687 грн. |
Навушники KOSS THE PLUG Black | 687 грн. |
Навушники Koss The Plug Noise Isolating White (194770.101) | 687 грн. |
Навушники Koss The Plug Black 15197 | 687 грн. |
5 4 22 43 |
Звук дуже добрий. Дизайн.(Якщо можна вважати гідністю) Конструкція. Підійде не всім вух. користуюся Koss The Plug кілька місяців |
Дуже люблю цю модель навушників. Єдині вкладиші, де реально слухаєш музику в метро, а не зовнішній шум. Чудові!
Але .... Тонке місце у них - біля штекера (Провід ламається навіть не поруч, а в цій самій "обмотці", яка типу захищає провід. Перші мої прослужили понад 2 роки. І навіть після прання у пральні працюють, але тепер тільки як офісні, оскільки стали дуже тихими. Купила такі самі, але вони прослужили лише рік. Третім 2 тижні та знову перелом біля штекера. Є ще одна неприємність. За 2 роки користування першими в мене зносилися амбушюри, які мені знайти так і не вдалося. Знайшла в одному місці, але їхня вартість дорівнювала вартості нових навушників. Чудова шумоізоляція! неможливо знайти змінні амбушури
швидке зношування дроту користуюся Koss The Plug більше року |
купую ще раз. че то не вставили інші затички так що вибачте кого засмутив. Люблю їх навушники супер! бас відмінний! заміна раз на 2 роки - на жаль через звернення (на вході переламуються). готовий міняти раз на 2 роки) ADAcorp: користуюся Koss The Plug місяць і більше |
Заточена під відтворення аудіо, продукція американської компанії Koss не дарма вселяє довіру користувачам по всьому світу. Не залишилися без уваги і навушники Koss The Plug.
Форма
Конструкція навушників проста і надійна. Вони виконані у формі крапельок, які міцно тримаються у вухах, забезпечуючи практично повну звукоізоляцію. У них можна їздити в метро і слухати улюблену музику. На перший погляд, не викликають довіри амбушюри, які на перевірку виявляються дуже еластичними. Втратити свої властивості вони можуть лише у морозний день — тоді бажано надійніше ховати навушники під шапку, щоб вони не випадали з вух.
Звучання
Похвалу від власників навушників заслуговує їх басовитість. Користувачі відзначають глибокий і м'який бас і чітку середину. З верхніми частотами справи йдуть трошки гірше, але це можна пробачити, адже звучання загалом отримує дуже гарні оцінки. Основна заслуга чистого звуку — відмінна шумоізоляція навушників.
Чутливість
Поріг чутливості Koss The Plug перевищує 110 дБ. В плеєрах зі слабким аудіо-виходом це зіграє на руку, оскільки звук у навушниках буде гучним і не посадить батарейку телефону.
Доступність
Серед найближчих колег по цеху навушники від Koss виділяються своєю доступністю. Саме тому модель знаходиться на піку популярності вже не перший рік поспіль.
Довідка. Амбушюр — частина конструкції навушників, виконана у вигляді м'якого валика, який прилягає безпосередньо до вушної раковини. Призначений для шумоізоляції і підвищення комфорту при носінні навушників.
Маленькі, але потужні навушники, які ідеально підходять для портативного аудіо і тих, хто слухає музику на вулицях і в метро. Унікальна конструкція амбушюрів забезпечує чудову звукоізоляцію. Високий рівень комфорту. Відмінне звучання: оригінальна конструкція випромінювача, направляючого звук безпосередньо до барабанних перетинок, мінімізує спотворення звуку і дає глибокий бас.
І особисто у мене у вухах вони сидять дуже погано.