Мікрофон IK Multimedia iRig Mic Cast
Відео 4Фото 5 |
IK Multimedia iRig Mic Cast |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IK Multimedia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IK Multimedia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IK Multimedia iRig Mic Cast
Усі ціни 6 →Мікрофон IK Multimedia iRig Mic Cast | 1 976 грн. |
Мікрофон Ik Multimedia iRig Mic Cast 2 | 3 032 грн. |
Мікрофон IK MULTIMEDIA iRIG MIC CAST 30369 | 1 976 грн. |
Мікрофон для iPOD/iPhone/iPAD IK MULTIMEDIA iRIG MIC CAST | 1 976 грн. |
Мікрофон IK Multimedia iRig Mic Cast 2 | 3 032 грн. |
Мікрофон для iOS/Android IK MULTIMEDIA iRig Mic Cast 2 | 3 032 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості мікрофона IK Multimedia iRig Mic Cast:
- Вбудований вітрозахист
РекомендуємоПорівняти в таблиці →