Витяжка Fabiano Arco-B 60
Fabiano Arco-B 60 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano Arco-B 60
Усі ціни 10 →FABIANO ARCO-B 60 Black 8105.504.0429 | 8 262 грн. |
Вытяжка Fabiano Arco-B 60 Black | 7 522 грн. |
Кухонная вытяжка Fabiano Arco B 60 BK | 7 522 грн. |
Вытяжка кухонная Fabiano ARCO-B 60 Inox | 7 296 грн. |
Витяжка Fabiano Arco-B 60 Inox 8105.504.0360 | 7 920 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →