ДБЖ Eaton 3S 700IEC 700 ВА
Фото 4 |
Eaton 3S 700IEC 700 ВА 550 ВА700 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eaton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eaton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eaton 3S 700IEC 700 ВА
Лінійно-інтерактивне ДБЖ Eaton 3S 700 IEC (3S700IEC) 3S700IEC | 3 299 грн. |
Линейно-интерактивный ИБП Eaton 3S 700 IEC (3S700IEC) | 3 295 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ Eaton 3S 700 IEC (3S700IEC) | 3 289 грн. |
Модификації Eaton 3S 700IEC
Ціни на Eaton 3S 700IEC |
---|---|---|---|---|
Eaton 3S 550IEC 550 ВА | від 5 283 грн. | 3 пропозиції | ||
Eaton 3S 700IEC 700 ВА | від 3 289 грн. | 3 пропозиції |